Dom Produktyśrutownica

Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych

Orzecznictwo
Chiny Qingdao Knnjoo Machine Inc Certyfikaty
Chiny Qingdao Knnjoo Machine Inc Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych

Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych
Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych

Duży Obraz :  Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: QINGDAO CHINY
Nazwa handlowa: KNNJOO
Orzecznictwo: CE / ISO9001
Numer modelu: KWD120
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 20F /40HQ
Czas dostawy: 35 ~ 60 dni roboczych
Możliwość Supply: 30 zestawów miesięcznie

Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych

Opis
Kolor: Wymagania klienta Podanie: Usuwanie rdzy
Funkcjonować: Popraw wydajność An-fatigue Czystość: SA 2,5
Certyfikacja: CE Serwis pogwarancyjny: Części zamienne
High Light:

Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową

,

maszyna do śrutowania z profilem aluminiowym

,

sprzęt do śrutowania Sa 2.5

Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych i wzmacniania powierzchni

Opis produktu

 

To urządzenie jest przenośnikiem taśmowym z siatką poprzez automatyczne urządzenia do śrutowania, odpowiednie do kompletnej, kompleksowej i ciągłej obróbki strumieniowo-ściernej części blaszanych, odlewów ciśnieniowych, części kuźniczych oraz małych i średnich oraz złożonych przedmiotów, które się boją kolizji, Spraw, aby uzyskać czystą powierzchnię o pewnej chropowatości, zwiększ przyczepność powłoki farby i popraw jakość powierzchni i efekt antykorozyjny.Korzystając z niemieckiej technologii i niezależnych technologii badawczo-rozwojowych, wydajność techniczna sprzętu osiąga najwyższy poziom w Azji.

 

Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych 0Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych 1

 

Cechy:

 

1. Kompaktowa, w pełni zmontowana maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych i wzmacniania powierzchni:

Sprzęt ten jest używany głównie do śrutowania elementów konstrukcyjnych i odlewniczych oraz przenoszenia części naprężonych dynamicznie.

2. Materiał i technologia: Długa żywotność części zużywających się: Odporne na zużycie części tej turbiny strumieniowej są precyzyjnie odlewane z stopionej folii Cr27% o wysokiej zawartości chromu, a ich żywotność jest ponad 3 razy większa niż w przypadku wilgotnych odlewów piaskowych .

 

Dane techniczne

 

Parametr Jednostka QWD60 QWD80 QWD100 QWD120
szerokość taśmy drucianej mm 600 800 1000 1200
prędkość czyszczenia mm 0,5-4 0,5-4 0,5-4 0,5-4
Maksymalna waga pojedynczego elementu roboczego kg 12 32 32 55

 

Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych 2Maszyna do śrutowania z taśmą siatkową do czyszczenia profili aluminiowych 3

 

Nasza firma

 

1. Qingdao KNNJOO Machine INC. jest producentem specjalizującym się w projektowaniu i produkcji maszyn do śrutowania i komory do piaskowania od dziesięcioleci w Chinach.

2. Qingdao KNNJOO Machine INC. projektuje, produkuje i instaluje innowacyjne, ekonomiczne i wysokiej jakości urządzenia do śrutowania oraz zapewnia stałą obsługę klienta poprzez pomoc techniczną i części zamienne.
3. Qingdao KNNJOO Machine INC. ma najlepszego pracownika, który zapewni profesjonalny i niezawodny zespół sprzedaży w zakresie profesjonalnych maszyn do śrutowania, aby spełnić Twoje specyficzne wymagania.

4. Dzięki ciągłym szkoleniom i praktycznemu doświadczeniu nasi pracownicy są w stanie zaoferować najlepsze doradztwo, wiedzę techniczną i rozwiązania redukujące koszty, aby poprawić wydajność.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Knnjoo Machine Inc

Osoba kontaktowa: admin

Tel: +8613656393699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)