Dom Produktyśrutownica

Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376

Orzecznictwo
Chiny Qingdao Knnjoo Machine Inc Certyfikaty
Chiny Qingdao Knnjoo Machine Inc Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376

Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376
Airless Hanger Shot Blasting Cleaning Machine Abrator With Q376 Hook
Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376 Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376 Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376 Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376 Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376

Duży Obraz :  Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: KNNJOO
Orzecznictwo: CE /ISO9001
Numer modelu: Q376
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: 40HQ 20F
Czas dostawy: 25 ~ 35 dni
Możliwość Supply: 20 zestawów miesięcznie

Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376

Opis
Funkcjonować: Maszyna do regeneracji felg aluminiowych Podanie: Usuwanie rdzy
Rodzaj: Maszyna do śrutowania typu hakowego Kolor: Zielony
Orzecznictwo: CE Koło wybuchowe: Wirnik H400
High Light:

Q376 Maszyna do czyszczenia strumieniowego haka

,

maszyna do czyszczenia strumieniowego bezpowietrznego wieszaka

,

urządzenie do czyszczenia strumieniowego bezpowietrznego typu hakowego

Opis produktu

 

Oczyszczarka śrutowa jest uderzeniem spadającym śrutem ze stali szybkotnącej w obrabianą powierzchnię.W porównaniu z inną powierzchnią
technologii obróbki, jest szybsza, bardziej efektywna i może zachować się podczas lub po procesie odlewania.

Sprzęt ten jest używany głównie do śrutowania elementów konstrukcyjnych, gratowania i homogenizacji odlewów ciśnieniowych lub hartowania elementów poddanych naprężeniom dynamicznym.Śrutownica hakowa jest podzielona na pojedynczy hak i podwójny hak.Śrutownica hakowa wykorzystuje dwa haki do naprzemiennego ładowania detali do śrutownicy.Użyj śrutownicy, aby wyrzucić pociski 0,1 ~ 1,5 mm na powierzchnię przedmiotu obrabianego, aby powierzchnia przedmiotu osiągnęła pewną chropowatość, uczynić przedmiot pięknym lub zmienić naprężenie ściskające przedmiotu obrabianego, aby wydłużyć jego żywotność.Model ten znajduje szerokie zastosowanie w czyszczeniu powierzchniowym lub obróbce wzmacniającej średnich i małych odlewów i odkuwek w branżach kół zębatych, wałów przekładni, kucia, odlewnictwa, budownictwa, chemii, silników, obrabiarek itp. takich jak odkamienianie, zadziory, odlewy piaskowe itp. .A ten model nadaje się do czyszczenia smukłych i cienkościennych części, które nie nadają się do kolizji.

 

Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376 0Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376 1

 

Dane techniczne

 

Kategoria Model Rozmiar obrabianego przedmiotu (mm) Waga pojedynczego haka (kg)

 

Pojedynczy hak

Q376 800×1200 600
Q378 1000×1500 800
Q3710 1200×1600 1000

 

Podwójny haczyk

Q376E 800×1200 600
Q378E 1000×1500 800
Q3710E 1200×1600 1000

 

Zaliczka

 

★ Oczyszczarka strumieniowa typu hakowego może znacznie poprawić wydajność czyszczenia, uzyskać zadowalającą jakość czyszczenia.

★ Wybór i układ maszyny do śrutowania typu hakowego jest bardziej rozsądny.Popraw wykorzystanie ścierniwa i wydajność pracy, aby zapewnić efekt czyszczenia strumieniowego, zmniejszając zużycie płyty korpusu pomieszczenia.
★ Wykorzystanie maszyny do śrutowania typu hakowego o strukturze innej niż pit, oszczędzając fundamenty w zakresie kosztów i czasu budowy.
★ Żywotność śrutownic typu hakowego jest znacznie poprawiona, a piękny wygląd, łatwy do wymiany, jest najpopularniejszą ochroną korpusu maszyny czyszczącej.

 

Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376 2Bezpowietrzny wieszak do czyszczenia strumieniowo-ściernego Abrator z hakiem Q376 3

 

Nasza przewaga

 

1. Profesjonalny i zespołowy, innowacje produktowe, produkty przeszły międzynarodowy certyfikat systemu jakości ISO9001, CE BV TUV itp.
2. 35 lat doświadczonych inżynierów, wsparcie zespołu technicznego w celu zapewnienia odpowiedniej propozycji zgodnie z wymaganiami klienta.
3. Integracja przemysłu i handlu, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą.dostawa części zamiennych z najniższą ceną dla wszystkich urządzeń dostawczych, zapewniamy kompleksową, kompleksową obsługę.
4.Profesjonalny marketing handlu zagranicznego firmy i zespół obsługi posprzedażnej, obsługa na najwyższym poziomie.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Knnjoo Machine Inc

Osoba kontaktowa: admin

Tel: +8613656393699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)