Dom Produktyśrutownica

Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej

Orzecznictwo
Chiny Qingdao Knnjoo Machine Inc Certyfikaty
Chiny Qingdao Knnjoo Machine Inc Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej

Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej
Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej

Duży Obraz :  Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: KNNJOO
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: KDW120
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 40HQ 20F
Czas dostawy: 50 ~ 80 dni
Możliwość Supply: 20 zestawów / miesiąc

Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej

Opis
Nazwa produktu: Maszyna do śrutowania z siatki drucianej kolor: Zielony lub nazwany
Orzecznictwo: CE Obsługa posprzedażna świadczona: Wsparcie online
Czystość: SA 2,5 Podanie: Usuwanie rdzy
High Light:

Maszyna do śrutowania części samochodowych CE

,

maszyna do śrutowania z przenośnikiem siatkowym

,

maszyna do śrutowania Sa2.5

Części samochodowe Przenośnik z siatki drucianej Przenośnik taśmowy do śrutowania

Opis produktu

 

Ta maszyna jest automatycznym urządzeniem do czyszczenia strumieniowego z taśmą drucianą.Nadaje się do części blaszanych, odlewów ciśnieniowych, płaskich przedmiotów obrabianych, małych i średnio skomplikowanych części itp. Może czyścić powierzchnię przedmiotu obrabianego, zwiększać przyczepność powłoki lakierniczej, poprawiać jakość powierzchni i efekt antykorozyjny.Dzięki wieloletnim badaniom i rozwojowi oraz współpracy z Niemcami THYSSEN KRUPP, nasza firma opracowała turbinę strumieniową o dużej mocy z bezpośrednim sprzężeniem o mocy od 7,5 kW do 75 kW, która jest najlepszą technologią turbiny w Azji.

 

Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej 0Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej 1

 

Przewaga

 

1. Układ korpusu komory śrutowniczej i koła śrutowniczego jest określany przez komputerową symulację dynamicznej projekcji 3D.

2. Stosowane są 4 zestawy szybkoobrotowych śrutownic spawalniczych KT160 SPA z gniazdem pasowym, szybkoobrotowych, co znacznie poprawia skuteczność czyszczenia, zapewnia zadowalającą jakość czyszczenia oraz skutecznie zapobiega blokowaniu i spalaniu silnika przez pociski.

3. Grubość gorącej strefy płyty ochronnej wynosi 70 mm, a specjalna struktura separacji strzałów (8-kierunkowych skrzydeł strzałowych) maksymalizuje stopień wykorzystania pocisku do 95%.W Chinach ta technologia jest unikalna dla naszej firmy.

4. Korpus komory śrutowniczej jest spawany z płytą stalową o grubości 10 mm, tworząc strukturę w kształcie pudełka, o wysokiej wytrzymałości i bez wibracji.Wnętrze przyjmuje ZGMn13 12 mm, a płyta ochronna jest połączona otworem, co skutecznie przedłuża żywotność korpusu komory i może w pełni wykorzystać odbicie pocisku, tworząc wtórne czyszczenie.

5. Przednie i tylne komory uszczelniające są uszczelnione za pomocą urządzenia w kształcie litery V z luźnym piórem, które może skutecznie zapobiegać rozpryskiwaniu się pocisku i zmniejszać zużycie elementów uszczelki.Pozostałe warstwy uszczelniające są uszczelnione arkuszami gumy o wysokiej odporności na ścieranie.

 

Dane techniczne

Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej 2

 

Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej 3Auto Parts Mesh Belt Passing Śrutownica Typ przenośnika z siatki drucianej 4

 

 

Szczegóły kontaktu
Qingdao Knnjoo Machine Inc

Osoba kontaktowa: admin

Tel: +8613656393699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)